Dziś jest środa, 10.08.2022, imieniny Borysa, Filomeny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Organizacyjny » Aktualności » Zapraszamy na spotkanie „Dotacje na rozwój obszarów wiejskich w związku z nową perspektywą finansową na lata 2021-2027 w ramach rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

Zapraszamy na spotkanie „Dotacje na rozwój obszarów wiejskich w związku z nową perspektywą finansową na lata 2021-2027 w ramach rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

mezczyzna przy tablicy prowadzacy szkolenie

Zapraszamy mieszkańców Gminy Malanów, w szczególności przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz jednostek sektora finansów publicznych na spotkanie dot. dotacji na rozwój obszarów wiejskich w związku z nową perspektywą finansową na lata 2021-2027 w ramach rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność. Podczas spotkań prowadzone będą dyskusje na temat najbardziej istotnych w skali naszego obszaru kwestii problemowych oraz propozycji ich rozwiązań. Powyższe stanowić będzie materiał  niezbędny do przeprowadzenia diagnozy naszego obszaru, uwzględnionej w Strategii Rozwoju Lokalnego Turkowskiej Unii Rozwoju – T.U.R.

Spotkanie odbędzie się dnia 30.06.2022 r. o godzinie 12°° - 14°° w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Malanowie.

Serdecznie zapraszamy.

K.P

zdj. mohamed_hassan/Pixabay.com


Pozostałe aktualności