Dziś jest poniedziałek, 15.07.2024, imieniny Włodzimierza, Henryka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Organizacyjny » Aktualności » Wójt podziękował KGW za promocję lokalnych tradycji kulinarnych

Wójt podziękował KGW za promocję lokalnych tradycji kulinarnych

Wojt w towarzystwie pan z kgw

W środowe popołudnie 24.05 br. Wójt – Ireneusz Augustyniak spotkał się z przedstawicielkami Kół Gospodyń Wiejskich z pięciu sołectw. Spotkanie przy kawie i cieście było okazją do podziękowań za udział w konkursach kulinarnych, które odbyły się podczas Majówki Powiatu Tureckiego. Impreza odbyła się w minioną niedzielę (21.05 br.) w Kaczkach Średnich. Panie z KGW Żdżenice wzięły udział w Kulinariach Powiatu Tureckiego, natomiast członkinie KGW z Celestyn, Dziadowic, Miłaczewa oraz Targówki reprezentowały naszą gminę w powiatowym etapie Bitwy Regionów. Wójt podziękował za niezwykłe zaangażowanie i pracę, która przyczyniła się do promocji naszej gminy. Spotkanie było również okazją do wyrażenia wdzięczności za całą dotychczasową współpracę, jak również do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń związanych z działalnością KGW.

DM


Pozostałe aktualności