Dziś jest piątek, 02.06.2023, imieniny Erazma, Marianny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Organizacyjny » Aktualności » Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

Belki sianokiszonki

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił program ”Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”. W związku z tym zbieramy od rolników z terenu naszej gminy deklaracje udziału w tym programie (druk do pobrania poniżej). Prosimy o rzetelne wypełnienie deklaracji i dostarczenie jej do Urzędu Gminy w Malanowie w formie papierowej, wysłanie drogą elektroniczną na adres: gmina@malanow.pl lub poprzez skrytkę e-puap: /a1wkf891vn najpóźniej do 17 marca 2023 r..Zebrane informacje posłużą nam do złożenia wniosku do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej o dofinansowanie. Zbiórka odpadów rolniczych jest finansowana w 100% z środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Gminy Malanów.

Ze względu na ograniczone środki finansowe jakie nasza gmina może pozyskać z NFOŚiGW o udziale rolników w programie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

W przypadku zakwalifikowania naszej gminy do dofinansowania poinformujemy o dokładnym terminie zbiórki (wstępnie planowany jest ona na drugą połowę bieżącego roku).

 

ŁN

zdj. Hans/Pixabay.com


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności