Dziś jest wtorek, 07.02.2023, imieniny Romualda, Ryszarda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Organizacyjny » Aktualności » Umowa na dowóz uczniów do szkół i przedszkola w roku 2023 podpisana

Umowa na dowóz uczniów do szkół i przedszkola w roku 2023 podpisana

Wojt z wykonawca uslugi dowozow i odwozow uczniow

W czwartek 8 grudnia br. Wójt Gminy Malanów przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy podpisał umowę na realizację zadania pn. „Świadczenie usług w zakresie dowozu i odwozu uczniów do szkół i przedszkola na terenie Gminy Malanów w okresie styczeń 2023 - grudzień 2023 w formie zakupu biletów miesięcznych

Zadanie będzie realizowane w okresie od 02.01.2023 r. do 22.12.2023 r., od poniedziałku do piątku z wyłączeniem przerw świątecznych, ferii szkolnych, wakacji oraz innych dni ustawowo wolnych od nauki. Docelowo dowozami i odwozami objętych będzie ponad 320 uczniów ze wszystkich palcówek oświatowych z terenu naszej gminy. Opiekę uczniom w czasie transportu zapewni wykonawca usługi.

Przewóz uczniów w roku 2023 odbywać się będzie według ustalonego harmonogramu. Uczniowie odbierani będą z wyznaczonych miejsc przystankowych w poszczególnych miejscowościach.

W nadchodzącym roku dowozy i odwozy będą realizowane przez firmę: Transport osobowy Konrad Lisiński.

Przewoźnik, który został wyłoniony w wyniku przetargu, zaoferował, kwotę 330 tys. za organizację dowozu dzieci w całym okresie obowiązywania umowy.

DM


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności