Remont w Ośrodku Zdrowia zakończony

Mieszkańców lokali znajdujących się w Ośrodku Zdrowia w Malanowie, jeszcze przed świętami spotkała miła niespodzianka – zakończony został remont.
Dzięki pracownikowi gospodarczemu Urzędu Gminy – Panu Wojciechowi Kuli zostało wykonanych wiele prac bez dużego wkładu finansowego. Najbardziej widocznym rezultatem remontu jest pomalowanie klatki schodowej, poręczy i zejścia do piwnicy. Oprócz prac, które są widoczne „gołym okiem” zostały wykonane też inne, m.in.:
- naprawiono i wyregulowano drzwi na klatkę schodową i do piwnicy
- pomalowano drzwi
- zabezpieczono wejście do piwnicy przed dostępem osób nieuprawnionych
- zamontowano zabezpieczenie elewacji przed uszkodzeniami spowodowanymi drzwiami wejściowymi
- inne drobne naprawy i poprawki
Ponadto dzięki pomocy pracownikom Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej zostały zabezpieczone zsypy.
Również pacjenci Ośrodka Zdrowia mogą zobaczyć spore zmiany przed wejściem do budynku. Została wyczyszczona i pomalowano barierka przed wejściem oraz ustawiono ławkę, na której w pogodne dni pacjenci w spokoju i na świeżym powietrzu mogą czekać w kolejce do lekarza.
Mamy nadzieję, że mieszkańcy są zadowoleni z przeprowadzonego remontu, a jego efekty wynagradzają cierpliwość i niedogodności, z którymi musieli się zmierzyć podczas trwających prac.
MD
Pozostałe aktualności
-

Phishing w trakcie wakacji
-

Ogłoszenie dla mieszkańców
-

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść po schodach. Ósme absolutorium dla Wójta Gminy Malanów.
-

Raport o stanie gminy
-

Oszustwa wakacyjne – jak nie popsuć sobie urlopu fałszywą rezerwacją?
-

Kompendium wiedzy o pompach ciepła
-

Badanie "Zintegrowane statystyki dotyczące gospodarstw rolnych"
-

Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego
-

Konkurs fotograficzny „PS WPR w obiektywie – wieś wczoraj, dziś i jutro"
-

Awans Gminy Malanów w rankingu Rzeczypospolitej
-

Dzień dziecka
-

Konkurs na najładniejszą posesję – czekamy na Wasze zgłoszenia
-

Uwaga hodowcy drobiu
-

Akcja rozdawania nasion roślin miododajnych dobiega końca
-

Dzień Samorządu Terytorialnego