Przedszkolaki z wizytą w urzędzie

W piątek 6 listopada 2015 r. przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Malanowie odwiedziły Urząd Gminy.
Dzieci rozpoczęły zwiedzanie urzędu od Punktu Obsługi Klienta, gdzie dowiedziały się jakie sprawy można załatwić w urzędzie. Następnie odwiedzając poszczególne referaty mogły zobaczyć jak wygląda praca na różnych stanowiskach. Ponadto dzieci zwiedziły również salę konferencyjną, gdzie miały okazję zasiąść za stołem, przy którym zazwyczaj zasiadają radni i sołtysi na posiedzeniach Rady Gminy. Na koniec wizyty, przedszkolaki udały się do gabinetu Wójta Gminy – Sławomira Prentczyńskiego, gdzie Wójt przyjął niecodziennych gości z wielką radością i opowiedział im o roli włodarza gminy, o pracy urzędników oraz funkcji urzędu w gminie. Jednak główną atrakcją dla małych mieszkańców była możliwość zrobienia sobie zdjęcia w fotelu Wójta.
Na zakończenie wizyty dzieci zrobiły sobie wspólne zdjęcie z Wójtem Gminy i zostały obdarowane słodyczami. Natomiast przedszkolaki dziękując za poświęcony czas pozostawiły na pamiątkę wizyty ręcznie wykonane upominki.
MD
Galeria zdjęć
Pozostałe aktualności
-

Dzień Ojca
-

Phishing w trakcie wakacji
-

Ogłoszenie dla mieszkańców
-

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść po schodach. Ósme absolutorium dla Wójta Gminy Malanów.
-

Raport o stanie gminy
-

Oszustwa wakacyjne – jak nie popsuć sobie urlopu fałszywą rezerwacją?
-

Kompendium wiedzy o pompach ciepła
-

Badanie "Zintegrowane statystyki dotyczące gospodarstw rolnych"
-

Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego
-

Konkurs fotograficzny „PS WPR w obiektywie – wieś wczoraj, dziś i jutro"
-

Awans Gminy Malanów w rankingu Rzeczypospolitej
-

Dzień dziecka
-

Konkurs na najładniejszą posesję – czekamy na Wasze zgłoszenia
-

Uwaga hodowcy drobiu
-

Akcja rozdawania nasion roślin miododajnych dobiega końca
