Dziś jest czwartek, 18.07.2024, imieniny Erwina, Kamila
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Organizacyjny » Aktualności » Nabór wniosków na usuwanie azbestu na 2023 rok

Nabór wniosków na usuwanie azbestu na 2023 rok

dach azbestowy

Informujemy, że trwa nabór wniosków dotyczący bezpłatnej usługi demontażu, odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów zawierających azbest na rok 2023.  Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy w Malanowie, ul. Turecka 16.

Realizacja zadania przewidziana jest na wiosnę 2023 roku.

W zależności od charakteru wykonywanych robót wnioskodawca przed złożeniem wniosku do Urzędu Gminy o wykonanie powyższej usługi zobowiązany jest dokonać zgłoszenia lub uzyskać pozwolenie na budowę od Starosty Tureckiego.

Wnioski realizowane będą do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację zadania i będą rozpatrywane według kolejności ich wpływu do Urzędu Gminy.

Formularze wniosków można pobrać w Urzędzie Gminy Malanów w Punkcie Obsługi Klienta i Inwestora,  oraz z załącznika pod artykułem.

Wszelkich  dodatkowych informacji udziela pracownik Urzędu Gminy Malanów Pan Artur Nowicki, pok. nr 26, tel. 63 2883083 wew. 43, e-mail: srodowisko@malanow.pl

Środki na realizację zadania pochodzą z budżetu Gminy Malanów oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

ArNo

zdj. Arcaion.pixabay.com


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności