Dziś jest wtorek, 07.02.2023, imieniny Romualda, Ryszarda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Organizacyjny » Aktualności » Nabór wniosków na usuwanie azbestu na 2023 rok

Nabór wniosków na usuwanie azbestu na 2023 rok

Stary dach pokryty eterniotem

Informujemy, że rozpoczynamy nabór wniosków dotyczący bezpłatnej usługi demontażu, odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów zawierających azbest na rok 2023.  Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy w Malanowie, ul. Turecka 16.

Realizacja zadania przewidziana jest na wiosnę 2023 roku.

W zależności od charakteru wykonywanych robót wnioskodawca przed złożeniem wniosku do Urzędu Gminy o wykonanie powyższej usługi zobowiązany jest dokonać zgłoszenia lub uzyskać pozwolenie na budowę od Starosty Tureckiego.

Wnioski realizowane będą do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację zadania i będą rozpatrywane według kolejności ich wpływu do Urzędu Gminy.

Formularze wniosków można pobrać w Urzędzie Gminy Malanów w Punkcie Obsługi Klienta i Inwestora,  oraz z załącznika pod artykułem.

W przypadku rolników starających się o dofinansowanie z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do wymiany pokryć dachowych wykonanych z materiałów zawierających azbest, dopuszczamy złożenie wniosku (formularza) stanowiącego załącznik do procedury dofinansowania z ARiMR.

Wszelkich  dodatkowych informacji udziela pracownik Urzędu Gminy Malanów Pan Artur Nowicki, pok. nr 26, tel. 63 2883083 wew. 43, e-mail: srodowisko@malanow.pl

Środki na realizację zadania pochodzą z budżetu Gminy Malanów oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

ArNo

zdj. kaboompics.pixabay.com


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności