Dziś jest piątek, 02.06.2023, imieniny Erazma, Marianny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Organizacyjny » Aktualności » Mamy już 2000 polubień na FB!

Mamy już 2000 polubień na FB!

Mezczyzna przyciagajacy

Profil naszej gminy na Facebooku niedawno przekroczył okrągłą liczbę 2000 polubień. Dziękujemy za to, że jesteście z nami. W mediach społecznościowych pojawiliśmy się w 2016 r. Cieszymy się, że docieramy do coraz większego grona, a ciągle rosnąca liczba obserwujących oznacza, że podoba się Wam to co robimy w socialmediach.

Oczywiście nie spoczywamy na laurach i mierzymy teraz w kolejny okrągły jubileusz. Na pewno nie uda się to bez Waszej pomocy, dlatego zachęcamy do dalszego odwiedzania naszego profilu FB. Komentujcie, lajkujcie, udostępniajcie to co zamieszczamy na @GmMalanow. Zaglądajcie także na fanpage naszych jednostek organizacyjnych: Ośrodka Sportu i Rekreacji, Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej czy Środowiskowego Domu Samopomocy w Miłaczewie.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy pozostawili „swój kciuk” na naszym fanpage’u.

 

grafika:mohamed_hassan

ŁN


Pozostałe aktualności