Konkurs "Pracownie Orange" – nowy nabór

Po raz drugi Fundacja Orange organizuje konkurs „Pracownie Orange”. Do wygrania jest multimedialne wyposażenie świetlicy w którym mieszkańcy będą mogli wykorzystać jako przestrzeń rozwoju cyfrowych kompetencji, kursów, warsztatów, wydarzeń kulturalnych, charytatywnych i innych aktywności zgodnych z ich potrzebami.
W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy miejscowości o populacji nie większej niż 40 tysięcy – zespoły co najmniej 5 osób (w tym min. 3 pełnoletnie), które wspólnie z lokalną instytucją lub organizacją przedstawią pomysły na wykorzystanie Pracowni z pożytkiem dla społeczności lokalnej.
Wniosek konkursowy w wersji elektronicznej dostępny tutaj należy złożyć do 21 czerwca 2015r.
Regulamin i opis konkursu dostępne są na stronie Pracownie Orange.
AB
Pozostałe aktualności
-

Dzień Ojca
-

Phishing w trakcie wakacji
-

Ogłoszenie dla mieszkańców
-

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść po schodach. Ósme absolutorium dla Wójta Gminy Malanów.
-

Raport o stanie gminy
-

Oszustwa wakacyjne – jak nie popsuć sobie urlopu fałszywą rezerwacją?
-

Kompendium wiedzy o pompach ciepła
-

Badanie "Zintegrowane statystyki dotyczące gospodarstw rolnych"
-

Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego
-

Konkurs fotograficzny „PS WPR w obiektywie – wieś wczoraj, dziś i jutro"
-

Awans Gminy Malanów w rankingu Rzeczypospolitej
-

Dzień dziecka
-

Konkurs na najładniejszą posesję – czekamy na Wasze zgłoszenia
-

Uwaga hodowcy drobiu
-

Akcja rozdawania nasion roślin miododajnych dobiega końca