Efektywność energetyczna – finansowanie przedsięwzięć ze środków unijnych.

Agencja Rozwoju Regionalnego w Koninie zaprasza przedsiębiorców z terenu Wielkopolski Wschodniej na kolejne spotkanie tematyczne (w formule online), które odbędzie się 24 października br.
Tym razem przedsiębiorcy będą mogli zgłębić wiedzę na temat możliwości finansowania inwestycji z Funduszu Europejskiego dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 (FENG) oraz Funduszu Europejskiego na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 (FENIKS). W ramach działań będzie możliwe sfinansowanie projektów w zakresie poprawy efektywności energetycznej dużych, średnich i małych przedsiębiorstw. Przedsiębiorstwa będą mogły budować lub rozbudowywać instalacje odnawialnych źródeł energii do wytwarzania energii elektrycznej, ciepła oraz wytwarzania paliw alternatywnych.
Temat spotkania: Efektywność energetyczna – finansowanie przedsięwzięć ze środków unijnych.
Spotkanie przewidziane jest w formule On-line
Czas trwania spotkania: 10:00 do 12:30
Forma zgłoszenia: Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/Qt6xqDWYXvfmXHmG7
Jesteś przedsiębiorcą i chcesz otrzymywać bieżące informacje związane z transformacją energetyczną (bezpłatne szkolenia, spotkania, dofinansowania, wsparcie, itp.)? Prześlij na adres doradca@malanow.pl e-maila z tytułem: „Newsletter”.

zamieścił: DM
zdj. Pixabay.com/Pexels
Pozostałe aktualności
-

Między półkami a ludźmi
-

Termy Uniejów świętują 18 urodziny!
-

Pszczoła w obiektywie – nasiona za zdjęcie!
-

Zaproszenie na webinarium
-

Dzień strażaka - życzenia
-

Pod sztandarem świętego Floriana
-

Konkurs "Natura w obiektywie"
-

Majowy weekend – trzy dni, trzy powody do świętowania
-

Komunikat do posiadaczy zwierząt kopytnych
-

Turkowska Unia Rozwoju - nabory
-

Sekretne życie pszczół
-

Pielgrzymka rolników - zaproszenie
-

Darmowe nasiona na PSZOK - dostępne nowe zestawy
-

Informacja Turkowskiej Unii Rozwoju ws. naboru
-

Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii