Dziś jest środa, 10.08.2022, imieniny Borysa, Filomeny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Organizacyjny » Aktualności » „Czyste powietrze” – spotkanie z mieszkańcami

„Czyste powietrze” – spotkanie z mieszkańcami

spotkanie z mieszkancami dotyczace programu czyste powietrze

18 maja 2022 r. w Urzędzie Gminy w Malanowie odbyło się spotkanie informacyjne dot. Programu „Czyste powietrze”. Zainteresowani mieszkańcy uzyskali informacje  o  dofinansowaniu do wymiany źródła ciepła w domach jednorodzinnych i termomodernizacji budynku. W trakcie spotkania omówiono zasady „ Programu” i proces składania wniosków. Program „Czyste powietrze” realizowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wspólnie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w celu poprawy jakości powietrza oraz zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

W ramach „Programu” w urzędzie działa punkt konsultacyjny, w którym mieszkańcy mogą indywidualnie spotkać się z pracownikiem urzędu i otrzymać niezbędne informacje o programie. Punkt konsultacyjny funkcjonuje we wtorki i czwartki w godz. 10:00-15:00. Zapisy na konsultacje odbywają się pod numerem telefonu: 632883083.

Szczegóły dotyczące programu, warunków naboru wniosków oraz dane teleadresowe WFOŚiGW znaleźć można na stronie: https://www.wfosgw.poznan.pl/czyste-powietrze/informacje-o-programie/

 

KP


Pozostałe aktualności