Dziś jest wtorek, 11.05.2021, imieniny Igi, Miry
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Organizacyjny » Aktualności » Apel do Rolników - dopłaty bezpośrednie

Apel do Rolników - dopłaty bezpośrednie

Czerwony trójkąt z czarnym wykrzyknikiem i napisem komunikat

UWAGA ROLNICY!

Wielkopolska Izba Rolnicza przypomina, że od 15 marca do 17 maja br. włącznie trwa kampania składania wniosków o płatności obszarowe.

  • Należy pamiętać, że w bieżącym roku rolnicy nie otrzymają, tak jak to miało miejsce w latach poprzednich, listu z papierowym, spersonalizowanym wnioskiem obszarowym, wraz z załącznikami graficznymi.

 

  • Od bieżącego roku nie ma możliwości złożenia uproszczonego oświadczenia, zastępującego wniosek o przyznanie płatności, ani też przesłania spersonalizowanego formularza wniosku, wraz z materiałem graficznym, w wersji papierowej.
  • Wnioski o płatności obszarowe należy składać wyłącznie w formie elektronicznej —poprzez Internet, w aplikacji eWniosekPlus, udostępnionej przez ARiMR.

W związku z powyższym apelujemy do Państwa, aby nie odkładać decyzji o złożeniu wniosku do ostatniej chwili. Może to bowiem spowodować znaczące obciążanie, zarówno pracowników ARiMR, doradców rolniczych, jak i systemu informatycznego w ostatnich tygodniach trwania naboru.

  • Wszelkich informacji na temat bieżącej kampanii składania wniosków o płatności obszarowe udzielają biura powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
  • Rolnicy mogą również zgłaszać się o pomoc do biur powiatowych Wielkopolskiej Izby Rolniczej, których adresy dostępne są na stronie: www.wir.org.pl  oraz do jednostek doradztwa rolniczego.

Instrukcja wypełnienia wniosku o dopłaty - https://www.arimr.gov.pl/dla-beneficjenta/system-teleinformatyczny-arimr-wniosek-przez-internet/ewniosekplus/instrukcja-wypelniania-wniosku-w-aplikacji-ewniosekplus.html

Logowanie do aplikacji eWniosek Plus - https://sso.arimr.gov.pl/auth/realms/ewniosekplus/protocol/openid-connect/auth?client_id=ewniosekplus&redirect_uri=https%3A%2F%2Fewniosek.arimr.gov.pl%2F&state=f59c0bd8-6d36-4aa4-87db-3cfef7373d17&nonce=c96e226e-6b84-4ea4-880d-863cf3937dca&response_mode=fragment&response_type=code&scope=openid

 

materiał nadesłany/ Wielkopolska Izba Rolnicza

 

zamieścił: DM

 


Pozostałe aktualności