11 listopada wywieśmy flagi narodowe!

W najbliższą środę – 11 listopada w całej Polsce będziemy obchodzić Narodowe Święto Niepodległości. To święto obchodzone jest dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku, po 123 latach zaborów.
W tym ważnym dla wszystkich Polaków dniu, wywieśmy flagi i uczcijmy godnie dzień, w którym wspominamy przywrócenie Polski na mapę świata. Flaga jako jeden z symboli narodowych zajmuje szczególne miejsce w naszej tradycji i kulturze. Jest widoczną oznaką naszej pamięci i wdzięczności dla naszych przodków, którym zawdzięczamy wolną Rzeczpospolitą.
W tym roku ze względu na trwającą pandemię, tradycyjne obchody Święta Niepodległości będą odmienne od tych z lat ubiegłych. Ta wyjątkowa sytuacja nie oznacza przekreślenia idei wspólnego świętowania. Razem stwórzmy atmosferę jedności i solidarności – tak bardzo potrzebną nam wszystkim w obecnych trudnych czasach
Świętujmy wspólnie Narodowe Święto Niepodległości. Wywieśmy flagi narodowe! Pokażmy, że pomimo przeciwności jesteśmy razem.
DM
Pozostałe aktualności
-

Mikroretencja - ruszył nabór wniosków
-

Przedwakacyjne spotkanie z sołtysami
-

Dzień Ojca
-

Phishing w trakcie wakacji
-

Ogłoszenie dla mieszkańców
-

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść po schodach. Ósme absolutorium dla Wójta Gminy Malanów.
-

Raport o stanie gminy
-

Oszustwa wakacyjne – jak nie popsuć sobie urlopu fałszywą rezerwacją?
-

Kompendium wiedzy o pompach ciepła
-

Badanie "Zintegrowane statystyki dotyczące gospodarstw rolnych"
-

Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego
-

Konkurs fotograficzny „PS WPR w obiektywie – wieś wczoraj, dziś i jutro"
-

Awans Gminy Malanów w rankingu Rzeczypospolitej
-

Dzień dziecka
-

Konkurs na najładniejszą posesję – czekamy na Wasze zgłoszenia