Dziś jest czwartek, 18.07.2024, imieniny Erwina, Kamila
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Organizacyjny » Czyste Powietrze » Spotkanie z mieszkańcami w ramach programu "Czyste Powietrze"

Spotkanie z mieszkańcami w ramach programu "Czyste Powietrze"

Program Czyste Powietrze

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Malanów  na spotkanie informacyjne dot. Programu „Czyste powietrze”, które odbędzie się 9 marca 2023 r. o godzinie 14 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Malanowie.

Zainteresowani mieszkańcy mogą uzyskać informacje  o  dofinansowaniu do wymiany źródła ciepła w domach jednorodzinnych i termomodernizacji budynku a także o zmianach wprowadzonych w programie "Czyste Powietrze". W trakcie spotkania omówione zostaną m.in. zasady „ Programu” i proces składania wniosków.

Program „Czyste powietrze” realizowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wspólnie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w celu poprawy jakości powietrza oraz zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

zam. ArNo