Dziś jest niedziela, 16.12.2018, imieniny Albiny, Zdzisławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Organizacyjny » Aktualności » Gmina Malanów pozyskała kolejne środki z UE

Gmina Malanów pozyskała kolejne środki z UE

Gmina Malanów pozyskała kolejne środki z UE

Gmina Malanów pozyskała kolejne środki na realizację tzw. „małych projektów” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. W marcu br. nasza gmina złożyła stosowne wnioski o dofinansowanie i teraz doczekaliśmy się ich pozytywnego rozpatrzenia. Projekty, które będą realizowane to: “Graj i zwyciężaj - sportowa zima w Gminie Malanów”, którego realizacja rozpocznie się niebawem oraz „Utworzenie sieci tablic turystycznych”, który zrealizowany zostanie w I połowie 2014 roku. Na realizacje tych dwóch projektów Gmina Malanów uzyskała dofinansowanie w łącznej kwocie 27.199,99 zł. Dzięki realizacji projektu pn:„Utworzenie sieci tablic turystycznych” na terenie naszej Gminy ustawionych zostanie 17 tablic informacyjnych. W każdym sołectwie zamontowana zostanie jedna gablota o wymiarach 200cm*100cm, która będzie zawierać mapę całej gminy wraz z zaznaczonymi atrakcjami turystycznymi oraz będzie mieć wyznaczone miejsce na ogłoszenia i informacje bieżące.

Ponadto informujemy, że w najbliższym czasie Ośrodek Sportu i Rekreacji, który jest realizatorem projektu „Graj i zwyciężaj…” rozpocznie rekrutację uczestników. W ramach tego projektu zorganizowane zostaną ligi halowej piłki nożnej, piłki siatkowej i tenisa stołowego.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału.

 


Pozostałe aktualności